Kanser Belirtileri
ana sayfa bize ulaşın hakkımızda üyelik site haritası         English ENGLISH
danışma kurulu gıda güvenliği dergisi bilimsel görüş ve raporlar haberler etkinlikler & projeler şehir efsaneleri efsa videoları sıkça sorulan sorular yararlı linkler

dernekten haberlertürkiyeden haberlerdünyadan haberler

Dernekten Haberler

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10     ««ilk   «önceki     sonraki»   son»»

GGD TV Net'de 15 Ocak 2014, Çarşamba

Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner, 14 Ocak 2014 Salı günü TV Net'de ekrana gelen "‪Sağlık Raporu" programının konuğu oldu.

devamı...

Gıda Sektörü Hijyenik Tasarımlar Eğitimi'nde 31 Aralık 2013, Salı

Gıda Güvenliği Derneği (GGD) ve merkezi Almanya'da bulunan dünyanın hijyenik tasarım ve mühendislik alanındaki refarans kurumu EHEDG işbirliği ile Hijyenik Tasarımlar Eğitimi 5-6 Aralık 2013 tarihlerinde 67 kişinin katılımıyla By Otel'de gerçekleştirildi.

resim

 

                           

devamı...

Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) Aspartamın güvenilir olduğunu bir kez daha açıkladı. 23 Aralık 2013, Pazartesi

"Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) gerçekleştirdiği aspartam risk değerlendirmesinde,  aspartam ve aspartam parçalandığında ortaya çıkan ürünlerin kullanımının tüketim açısından güvenli olduğu sonucuna vardı.

devamı...

Hijyenik Tasarımlar Eğitimi 23 Kasım 2013, Cumartesi

Gıda Güvenliği Derneği - Avrupa Hijyenik Mühendislik ve Dizayn Grubu EHEDG İşbriliği ile 5-6 Aralık 2013 tarihinde "Hijyenik Tasarımlar" Eğitimi gerçekleştirilecektir.

devamı...

GGD Başkanı CNNTürk'de - Program Kaydı 21 Ekim 2013, Pazartesi

Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner CNN Türk'de 21 Ekim 2013 de yayınlanan Paranın Gündemi programının konuğu oldu. Bu keyifli yayını haberin devamındaki linkten izleyebilirsiniz.

devamı...

GGD CNNTürk Programında 20 Ekim 2013, Pazar

Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner,  21 Ekim 2013 Pazartesi günü saat 10:30'da CNNTürk'de yayınlanan " Paranın Gündemi" programında yer alacaktır.

devamı...

Gıda Güvenliği Derneği 5.Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı 25 Haziran 2013, Salı

Gıda Güvenliği Derneği 5.Olağan Genel Kurul toplantısı 3 Haziran 2013 tarihinde üyelerin katılımıyla By Otel'de gerçekleştirildi.

devamı...

GGD Görsel Medyada 6 Haziran 2013, Perşembe

Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner son haftalarda sıklıkla TV programlarına konuk olarak, 4.Gıda Güvenliği Kongresi, gıda katkı maddeleri, genetiği değiştirilmiş organizmalar ve gıda zehirlenmeleri konularında kamuoyuna bilgi vermişti. TV kayıtlarına erişmek için devamı tıklayınız.  

 

 

devamı...

4.Gıda Güvenliği Kongresi Sonuç Bildirgesi Yayınlandı 5 Haziran 2013, Çarşamba

Bu kapanış bildirgesinde yer alan aşağıdaki maddeler 4.Gıda Güvenliği Kongresinin çeşitli oturumlarında ve panellerinde dile getirilen ortak görüşlerin özetlenmesiyle ortaya çıkmıştır.

devamı...

4.Gıda Güvenliği Kongresi'nde Gıda Güvenliğinde 2023 Vizyonu Masaya Yatırıldı 23 Mayıs 2013, Perşembe

Gıda güvenliği konusunda Balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu'nun en büyük kongresi olan Gıda Güvenliği Kongre'si, 4'üncü kez devlet kurumları, üniversiteler, ilgili tüm meslek grupları ve gıda sektörünün yerli ve yabancı bileşenlerini bir araya getirdi. İki gün boyunca yoğun ilgi ile gerçekleşen kongreye yaklaşık 700 kişi katıldı.

devamı...

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10     ««ilk   «önceki     sonraki»   son»»

caretta iletisimTAYBO.NET